+90 (0212) 290 62 77 (pbx)

Adres: Gürsel Mah. İmrahor Cad. No: 29 / A Kat: 6 PREMİER KAMPÜS OFİS, 34400 Kağıthane / İSTANBUL (TÜRKİYE)

Telefon: +90 (0212) 290 62 77 (pbx) - Mail: info@basalanhukuk.com.tr

Başalan Hukuk Kİmdİr?

Başalan Hukuk Bürosu, Ahmet Başalan ve Feriha Başalan tarafından, Asya ve Avrupa Kıtalarının buluştuğu ve Türkiye’nin ticaret ve iş merkezi olan metropolitan kent İstanbul’da kurulmuştur.

Kıtaların buluştuğu metropolitan bir merkezde kurulmuş olması sebebiyle, gerek Avrupa, gerek Orta Doğu Ülkeleri ve gerekse Amerika, Asya ve Avustralya ülkelerindeki meslektaşlarıyla, çok iyi iş ilişkileri içerisindedir.

Deneyimli uzman kadrosu ile müvekkillerinin sürekli değişen ve gelişen ihtiyaçlarının karşılanması ile ulusal ve uluslararası alanda Şirketler Hukuku, Yabancı Yatırımlar, Ticaret Hukuku, Ticari davalar, Fikri Mülkiyet Hukuku, Şirket Birleşmeleri, Patent, Marka, Endüstriyel Tasarım haklarının korunması, Haksız rekabet, Copyright, Sınai ve fikri mülkiyet hukuku alanında Domain Name anlaşmasızlıklarının çözümü, Şirket Kuruluşu, İrtibat Bürosu tesisi, Oturma İzni ve Çalışma izinleri konularında avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Başalan Hukuk Bürosu, yurtdışında temas halinde bulunduğu Hukuk Büroları vasıtasıyla da uluslararası alanda da tüm müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmayı kendine görev edinmiştir.

Patent Hukuku


Marka Hukuku


End. Tasarım HukukuTüm videoları izlemek Tıklayınız..

Üste Git